Odpowiedzialność za prowadzenie wielu siedzib działalności stawia nas w konieczności korzystania z wielu rodzajów kluczy otwierających dane drzwi. Tak jak różne są budynki gospodarcze na obszarze całego kraju, tak odmienne mogą być również zamki montowane w drzwiach. Jak ułatwić sobie pracę, gdy obsługujemy wiele punktów działalności, a nie chcemy nosić ze sobą wielu kluczy? Czy rozwiązanie stworzenia unikalnego zamka do wszystkich drzwi jest realne? Dzisiaj okazuje się, że zdecydowanie tak. Dowodem na taki stan sytuacji jest unikalna i jedyna w swoim rodzaju wkładka master key, znana już użytkownikom na całym świecie, a obecnie zdobywająca coraz większą popularność także w naszym kraju. Z tego rodzaju wkładką operowanie wszelkiego rodzaju gabinetami, biurami, magazynami, przestrzeniami przeznaczonymi na wynajem staje się dziecinnie proste! Masz jeden klucz, który pasuje do wszystkich typów zamków. Jednocześnie nie musisz się bać, że zostaniesz okradziony. Możesz zapomnieć o włamaniach i wizytach kogoś, kogo obecności sobie nie życzysz. Wszystko dzięki prostej, ale unikalnej technologii. 

Wkładka Master Key –  najlepsza metoda na zabezpieczenie drzwi 

W obecnych latach niezwykle modne są elektroniczne systemy zamykające drzwi. Nie wszystkich jednak stać na takie rozwiązanie i nie każdy jest przekonany do nowoczesnych nowinek technicznych. W tym momencie stwierdzić można, że wkładka master key stanowi niezwykle ciekawą i skuteczną alternatywę co do zamków elektronicznych i otwieranych za pomocą szyfrów. Właściwie, skuteczność master key w niczym nie ustępuje nawet najbardziej innowacyjnym pomysłom dotyczącym zamków elektronicznych, także tych otwieranych na kartę. Pewnie myślicie, że wkładki master key to spory wydatek, który ostro nadwyręży stan Waszych portfeli? Nic bardziej mylnego! Wystarczy przyjrzeć się cenom w Internecie, aby zobaczyć, że na tego typu ochronę dla domowych czy pracowniczych drzwi w tej chwili stać będzie dosłownie każdego! Ranking cen w sieci pozwoli Wam na znalezienie najtańszej oferty wkładek!

Wkładka Master Key – złodziej nie ma szans!

Jeśli w drzwiach do Waszego domu czy miejsca pracy zostanie zastosowana wkładka master key – złodzieje nie będą mieli żadnych szans na to, aby Was pokonać. Przestrzenie Waszego codziennego funkcjonowania będą po prostu zabezpieczone lepiej od najlepszego sejfu. Gwarantujemy Wam wysoki poziom bezpieczeństwa, a także wytrzymałość materiałową. Wkładki nie pokonają żadne substancje żrące, ani działania mechaniczne, nawet przy użyciu wiertarek oraz specjalistycznych maszyn do obróbki metalu oraz jego stopów. Klucz dopasowany do wkładki zawsze wchodzi płynnie i nie zacina się. Otwieranie i zamykanie drzwi od tej chwili trwać będzie jedynie ułamki sekundy – uwierzcie, że jest to możliwe! Wkładki master key montuje się niezwykle dyskretnie, szybko i nieinwazyjnie. Drzwi nie tracą niczego ze swojego piękna i zachowują także oryginalną konstrukcję w każdym aspekcie swoich warunków technicznych. Zapomnijcie więc o dziesiątkach kluczy na domowym wieszaku. Od dziś możecie zaufać tylko jednemu!