Amg, Mercedes, Auto, Sls, Sports Car, Automobile

Awaryjne otwieranie drzwi w samochodach to usługa, która pozwala na szybkie dostanie się do środka pojazdu, gdy nie posiadamy pod ręką kluczyków. Z jakimi kosztami musimy się wtedy liczyć?

Firmy, które oferują awaryjne otwieranie samochodu Katowice oraz w innych miejscowościach, są w stanie zapewnić swoim klientom kompleksową i profesjonalną obsługę – otworzyć drzwi szybko, sprawnie i bez uszkodzenia pojazdu.

Aktualnie, jeśli interesuje nas awaryjne otwieranie auta Katowice to jedno z wielu miast, gdzie taka usługa jest dostępna. Świadczy ją tam firma Serwis Zamków 24.

Ile jednak trzeba będzie zapłacić za awaryjne otwieranie samochodów? Zapraszamy do zapoznania się z naszym poradnikiem na ten temat!

Awaryjne otwieranie samochodu Katowice – co wpływa na cenę usługi?

Ceny za awaryjne otwieranie drzwi samochodu mogą być naprawdę bardzo zróżnicowane, ponieważ wpływa na nie również szereg czynników. Wobec tego jeden klient może zapłacić za pomoc około 200 złotych, podczas gdy inny nawet kilkukrotnie więcej.

Co zatem dokładnie powoduje, że otwieranie drzwi w jednej firmie kosztuje więcej, a w innej z kolei mniej?

Na koszt awaryjnego otwierania drzwi wpływają:

  • marka oraz model samochodu
  • rodzaj zamka w samochodzie
  • wykorzystana metoda awaryjnego otwierania drzwi
  • czas przeznaczony na wykonanie usługi
  • dzień i godzina wykonania usługi
  • dojazd do klienta
  • indywidualna polityka cenowa firmy

Przykładowo, za awaryjne otwieranie drzwi w samochodzie wyższej klasy zapłacimy mniej niż w tym starszym. Także w starszych autach można zastosować więcej metod otwierania, na przykład „na wieszak”, które z kolei nie są możliwe do wykonania w pojazdach nowszych.

Firma świadcząca usługi takie jak awaryjne otwieranie samochodów w Katowicach oraz w innych dużych miastach może policzyć sobie wyższą cenę, z kolei ta w małej miejscowości będzie tańsza.

Ponadto, gdy zamawiamy usługę poza standardowymi godzinami pracy firmy, na przykład w nocy, w weekend czy też w święto, firma może doliczyć nam dodatkową opłatę. Jeśli dojazd do klienta będzie daleki, firma również może naliczyć opłatę wynikającą z liczby przejechanych kilometrów.

Wobec tego na koszt otwarcia drzwi w samochodzie wpływa naprawdę wiele czynników, dlatego też trudno z góry wskazać, jaka będzie dokładna cena tego rodzaju usługi.

Awaryjne otwieranie samochodu Katowice – przykładowe ceny

Najczęściej ceny za awaryjne otwieranie samochodów Katowice rozpoczynają się od około 200 złotych, niemniej jednak czasami możemy spotkać się także z usługami tańszymi, na przykład za 150 złotych.

Zasadniczo, górnej granicy nie ma, ale najczęściej cena za awaryjne otwieranie zamków w samochodach dochodzi do około 600 złotych.

Zatem średnio kierowca będzie musiał zapłacić około 400 złotych za otwieranie samochodów Katowice, a także w innych miejscowościach.

Jeśli chcemy dowiedzieć się dokładnie, ile zapłacimy za tego rodzaju usługę, w takim przypadku najlepiej skontaktować się z firmą oferującą awaryjne otwieranie drzwi samochodowych. Wtedy będziemy mogli otrzymać informację o orientacyjnym koszcie, który będzie dotyczył naszego samochodu. Podsumowując, koszty związane z awaryjnym otwieraniem drzwi mogą wydawać się wysokie, ale warto wskazać, że wprawienie nowej szyby czy naprawianie uszkodzonych drzwi może być znacznie droższe. Warto więc zadzwonić po specjalistę, gdy pojawia się problem!